Gama Intermodal | Kurumsal
Karayolu ve hava kargo taşımacılığı yapan nakliye firmasıyız. Irak`ın Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Kerkük ve Necef illerine parsiyel kargo ihracatları vardır.
proje taşımacılığı, ırak nakliyesi, nakliye, lojistik, hava kargo, time critical, ekspres, kurye, gama intermodal, project transportation, turkey transport, logistics, iraq transport,
15856
page,page-id-15856,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

 

GAMA KOMBİNE TAŞIMACILIK A.Ş.

 

Gama Intermodal,  lojistiğe mühendislik bakış açısıyla yaklaşan ve sektörde ‘know-how’ının yüksekliğiyle bilinen bir lojistik firmasıdır. Müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına daha kapsamlı ve müşteri odaklı olan Proje ve Kombine Taşımacılıkta uzmanlaşmıştır. Bu sayede müşterilerini birden fazla lojistik şirketiyle bağlantı kurma yükünden kurtararak, üretim süreci sonrasında hedeflenen lokasyonlara ya da nihai kullanıcıya kadar olan bütün aşamalarda hızlı ve kaliteli bir servis sağlamaktadır.

 

Şirketin merkezi İstanbul`da olmak üzere; Ankara ve Mersin`de ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca Almanya/Köln ve Irak/Erbil`deki yurtdışı şubeleriyle hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra dünya genelinde işbirliği yaptığı 200`ün üzerindeki acentesi ile büyük bir lojistik organizasyon ağına sahiptir.

 

Gama Intermodal, IATA, FIATA, UTIKAD, WPA gibi kuruluşların üyesi ve R2, C2 gibi yetki belgelerinin sahibi olarak, modern lojistik kalite standartlarına verdiği önemi göstermiştir.

 

Vizyonumuzun temeli;

 

Müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarına, katma değeri yüksek fikirlerimizle en verimli, en hızlı ve en pratik çözümleri sunmaktır.

 

Küçük bir paketten, ağır proje yükünüze kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

 

“Her zaman daha iyi bir çözüm vardır.”

 

Bulutlu-slogan2


İnsana Saygı

Gama Intermodal, çalışanlarına, müşterilerine, iş ortaklarına ve toplumdaki tüm kesimlere karşı saygıyı ön planda tutar. Çalışanlarının ırkına, inancına, politik görüşlerine, kişisel düşüncelerine, cinsiyetine, yaşam tercihlerine bakmaksızın onlara eşit davranır ve eşit fırsatlar tanır.

 

Güvenilirlik

Gama Intermodal, müşterilerine, çalışanlarına, iş ortaklarına ve toplumdaki tüm kesimlere karşı güven ve adalet duygusu ile hareket eder. Bu sebeple, herkese eşit davranmaya ve fırsat eşitliği yaratmaya özellikle dikkat eder.

values

Gizlilik

Gama Intermodal, faaliyetleri sırasında sahip olduğu tüm kişisel veya kurumsal bilgileri, kişi veya kurumların onayı olmadıkça üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşmaz. Bilgi güvenliğine en üst seviyede önem vererek bu bilgileri en üst seviyede korur.

 

Şeffaflık

Gama Intermodal, şeffaflık ilkesini temel alarak yürüttüğü faaliyetlerinde müşterilerine karşı açık ve işbirliğini esas alan bir çalışma prensibi içerisindedir. Gizlilik ilkesini sınırları dahilinde herkesin doğru ve net bilgiye ayrım yapmaksızın ulaşmasına imkan sağlar.

 

Sorumluluk

Gama Intermodal çalışanları, faaliyetleri ve üçüncü şahıslara karşı davranışları için bireysel olarak veya takım halinde sorumluluk üstlenir. Yaptığımız işlerin sorumluluğunu kabul ederiz.

 

Müşteri Odaklılık

Gama Intermodal’ın, önceliği “müşterisi” dir. Müşterilerine verdiği tüm hizmetlerinde veya değişen müşteri gereksinimleri karşısında etkin çözümler sunan güvenilir çözüm ortağı olmak ana ilkelerinden biridir.

 

Çalışan Memnuniyeti & Takım Ruhu

Gama Intermodal, işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdadır. Çünkü Gama Intermodal, çalışma arkadaşları ile bir şirketten çok bir aile olduğuna inanır. Çalışanları ile bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eder.

 

Yenilikçilik & Mükemmelliyetçilik

Gama Intermodal, lojistik sektöründe ulusal ve uluslararası tüm yenilikleri takip ederek, yeni fikir ve girişimlere destek verir. İş süreçlerinin gelişmesine yönelik tüm yenilikçi uygulamaları faaliyetlerine dâhil eder, hayata geçirir. Tüm iş süreçlerinde en yüksek kalite ve mükemmeliyeti hedefleyerek, kusursuz iş çözümleri sunmayı ve bu doğrultuda çalışmayı temel prensip edinmiştir.

 

Doğa & Çevreye Duyarlılık

Gama Intermodal, doğayı ve çevreyi korumayı en temel ve en yaşamsal görevlerinden biri sayar. Yaşamın ülkemizde ve çevremizde daha iyiye gitmesi ve buna katkı sağlanması için çalışır.

 

Yönetim Kurulu
levent-ozgurel

Levent
ÖZGÜREL

Co-Founder
murat-basaran

Murat
BAŞARAN

Co-Founder
Merkez Ofis Çalışanları
olgundenizli

Olgun
DENİZLİ

General Manager
ersinsarihan

Ersin
SARIHAN

Sales & Marketing Manager
erkankocyigit

Erkan KOÇYİĞİT

Business Development Manager
nursengozpinar

Nursen GÖZPINAR

Accounting Manager
ozerozden

Özer
ÖZDEN

Land Operation Responsible
hilaldogru

Hilal
DOĞRU

Air Operation Specialist
tinazozdemir

Tınaz
ÖZDEMİR

Air Export & Courier Operation Responsible
meltemmollaoglu

Meltem MOLLAOĞLU

Sales Representative
cereneryilmaz

Ceren ERYILMAZ

Sales Representative
suatyazimci

Suat
YAZIMCI

IT Responsible
blank-male copy

Erhan
PESEN

Software Engineer
enginmehel

Engin
MEHEL

Courier Operation
serenacar

Seren
LAİK ACAR

Front Desk Responsible
minesahin

Mine
ŞAHİN

Acconting Stuff
ebrucolak

Ebru
ÇOLAK

Sales Representative
kadirtuna

Kadir
TUNA

Land Operation
kerimbulut

Kerim
BULUT

Acconting Stuff
sinangumus

Sinan
GÜMÜŞ

Office Staff
ibrahimkocer

İbrahim
KOÇER

Operation Staff
Havalimanı Ofisi
blank-male copy

Ahmet
MEHEL

Airport Offie Chief
blank-male copy

Muhammer
ÖZBEK

Airport Operation
blank-male copy

Necati Osman
YAVAŞ

Airport Operation
Erbil Ofisi
blank-male copy

Ary
JAMAL

Erbil Branch Manager
blank-male copy

Zerak
JALAL

Custom & Operation
blank-female_copy

Kadhimiya
WALEED

Sales Representative
Ankara Ofisi
blank-female_copy

Seymel
TURAN

Ankara Branch Manager
blank-female_copy

Dilek
BAŞARAN

Sales Representative
blank-female_copy

Ceren
ÇAVUŞOĞLU

Sales Representative
Mersin Ofisi
blank-male copy

Ilgaz
SEVİM

Road Operation
blank-male copy

Mustafa Nejat
BUNDUR

Road Operation
blank-male copy

Yunus Emre
ÖZTÜRK

Road Operation
Köln Ofisi
blank-male copy

Sezai
ŞENTÜRK

Cologne Branch Manager
blank-male copy

Cenk
DEMİR

Custom & Operation
blank-male copy

Haldun
ÖZTÜRK

Courier Operation
blank-female_copy

Büşra
YILDIZ

Sales Representative

İnsan Kaynakları Politikamız

Din, dil, ırk, cinsiyet, engelli ayırımı gözetmeksizin doğru insanların istihdamını sağlamak, çalışanlarının memnuniyetini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve verimliliğini arttırmak, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratarak karar oluşumuna katılımını sağlamak.

 

Sosyal Olanaklar

Mesai saatlerimiz, yalnızca hafta içi olmak üzere 09:00-18:00 arasındadır. Şirketimizin sağladığı imkanlar; yemek, yol parası ve özel sağlık sigortasıdır. Gama Intermodal, çalışanlarının özel günlerinde onların yanındadır. Doğum günleri ofiste hep birlikte kutlanmakta , evlenen ve çocuk sahibi olan çalışanlarımıza da ihtiyaç duyduğu destek verilmektedir. Gama Intermodal, çalışanlarıyla bowling, tiyatro, piknik ve boğaz turu gibi çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Ayrıca şirketin çalışanlarından oluşan bir müzik grubu da vardır.

 

Ücretlendirme ve Performans Yönetim Sistemleri

Şirketimizde işe ve performansa bağlı ücretlendirme sistemi uygulanmaktadır.

hr-hands

Çalışanlarımız Ne Diyor?

Bu sayfadan Logomuzu & Kurumsal Kimlik Kataloğumuzu indirebilirsiniz.

 

Seçtiğiniz logonun üzerine tıklayıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Yardım ve sorularınız için 0212 465 61 62 nolu telefondan veya dogan@gamaas.com.tr ‘den bilgi alabilirsiniz.

Gama Intermodal Standart Logo

Gama_Logo_Standart

Gama Intermodal Türkçe Logo

GamaLogo_TR

Gama Intermodal İngilizce Logo

GamaLogo_EN

Gama Intermodal Ünvansız Logo

GamaLogo_Unvansız

Kurumsal Kimlik Kılavuzunu İndirmek İçin Resme Tıklayın

pdf