Gama Intermodal | Gama Intermodal
Karayolu ve hava kargo taşımacılığı yapan nakliye firmasıyız. Irak`ın Bağdat, Erbil, Süleymaniye, Kerkük ve Necef illerine parsiyel kargo ihracatları vardır.
proje taşımacılığı, ırak nakliyesi, nakliye, lojistik, hava kargo, time critical, ekspres, kurye, gama intermodal, project transportation, turkey transport, logistics, iraq transport,
16586
single,single-post,postid-16586,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Gama Intermodal

Gama Intermodal,  lojistiğe mühendislik bakış açısıyla yaklaşan ve sektörde ‘know-how’ının yüksekliğiyle bilinen bir lojistik firmasıdır. Müşterilerinin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına daha kapsamlı ve müşteri odaklı olan Proje ve Kombine Taşımacılıkta uzmanlaşmıştır. Bu sayede müşterilerini birden fazla lojistik şirketiyle bağlantı kurma yükünden kurtararak, üretim süreci sonrasında hedeflenen lokasyonlara ya da nihai kullanıcıya kadar olan bütün aşamalarda hızlı ve kaliteli bir servis sağlamaktadır.

 

Şirketin merkezi İstanbul`da olmak üzere; Ankara ve Mersin`de ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca Almanya/Köln ve Irak/Erbil`deki yurtdışı şubeleriyle hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra dünya genelinde işbirliği yaptığı 200`ün üzerindeki acentesi ile büyük bir lojistik organizasyon ağına sahiptir.

 

Gama Intermodal, IATA, FIATA, UTIKAD, WPA gibi kuruluşların üyesi ve R2, C2 gibi yetki belgelerinin sahibi olarak, modern lojistik kalite standartlarına verdiği önemi göstermiştir.

Misyonumuz; müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarına, katma değeri yüksek fikirlerimizle en verimli, en hızlı ve en pratik çözümleri sunmaktır.

Küçük bir paketten, ağır proje yükünüze kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

“Her zaman daha iyi bir çözüm vardır.”

 

Hizmetlerimiz: 

Gama Intermodal, Nakliye, Lojistik, Irak Nakliye, Bağdat Nakliye, Erbil Nakliye, Basra Nakliye, Süleymaniye Nakliye, Zaho Nakliye, Necef Nakliye, Kerbela Nakliye, Bağdat Kargo, Erbil Kargo, Irak Kargo, Irak Parsiyel, Azerbaycan Kargo, Kazakistan Kargo, Azerbaycan Nakliye, Kazakistan Nakliye,  Irak Gümrükleme, Erbil Gümrükleme, Bağdat Gümrükleme, Almanya Nakliye, Avrupa Nakliye, Parsiyel  Nakliye, C2 Belgesi, R2 Belgesi, Hava Kargo, Irak Havayolları, Haya Yolu Nakliye, Hava Kargo Fiyat, Almanya Hava Kargo, Almanya Gümrük, Acil Nakliye, Proje Nakliyesi, Ağır Taşımacılık, Proje Lojistiği, Proje Yükleri, Lowbed, Havayolu Taşımacılığı, Karayolu Taşımacılığı, Intermodal Taşımacılık, Multimodel, Dağıtım ve Depolama Çözümleri, Transit Nakliye, Avrupa Transit, Irak Transit, Konsolidasyon, Uzak Doğu İthalat, Avrupa İhracat, Ekspres Taşımacılık, Expres Taşımacılık, Bozulabilir Kargo, İlaç Nakliyesi, On Board Kurye, Kapıdan Kapıya, Tehlikeli Madde Taşımacılığı, DGR, ADR, Komple Yükleme, Ağır ve Gabari Dışı Yükleme, Otomotiv Nakliye, Time Critical, Charter, Charter Uçak, Charter Helikopter, Ekspres Araç.